Wisseling in de gemeenteraad

Bij de raadsvergadering van 22 september hebben we afscheid genomen van onze fractievoorzitter Mariska Sturkenboom. Na 10 jaar raadslidmaatschap nam zij afscheid van de gemeenteraad. Wij danken haar voor haar tomeloze inzet, met hart en ziel, voor de inwoners van onze mooie dorpen. Die avond is Miriam Cooijmans geïnstalleerd als raadslid. Zij kreeg als volgende op de kieslijst de mogelijkheid om plaats te nemen in de gemeenteraad. Daarnaast neemt zij ook de taak van het fractievoorzitterschap over.

Miriam stelt zich voor:
“Met mijn partner en 2 dochters woon ik in Den Dungen en weet ik hoe belangrijk fijn wonen is met alle generaties. Ik wil mij sterk maken voor leefbare dorpskernen. Voor jong én oud moet het in onze gemeente goed wonen zijn.” Miriam werkt als adviseur van de ondernemingsraden van Kentalis. “In de medezeggenschapsraad ervaar ik het belang om samen op te trekken. Dat wil ik graag meenemen in onze gemeenteraad.”

Altijd op de hoogte zijn? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Inschrijven voor de nieuwsbrief

* verplicht veld