Speel het DorpsSpel mee!

WETHOUDER VOOR ÉÉN AVOND

DorpsGoed voor nu en in de toekomst. We vertegenwoordigen u nu in de gemeenteraad en laten uw stem daar horen. In de toekomst willen we dat blijven doen. We denken na over de toekomst van de gemeente Sint-Michielsgestel. Wat willen we realiseren, welke onderwerpen spelen er en welke keuzes maken we? Dàt willen we gaan uitwerken in ons verkiezingsprogramma in 2014.

DorpsGoed wil uw mening weten. Dus nodigen wij u graag uit om te laten horen welke onderwerpen er bij u leven. Wat is het allerbelangrijkste in onze gemeente? Maar ook… welk onderwerp hoeft geen aandacht? Welke keuzes maakt u als u wethouder bent?

U kunt het vertellen en het spel spelen tijdens drie avonden in april. In Den Dungen (3 april), Sint-Michielsgestel (17 april) en/of Berlicum (24 april) bent u van harte welkom om mee te praten. Speel het spel van de wethouder met DorpsGoed mee in onze gemeente. We zien u graag in De Blauwe Scholk, De Huif en De Durpsherd!

Voor meer informatie: Mariska Sturkenboom, telefoon 073-5940636, of molsturkenboom@kpnmail.nl

.